МАКСИМАЛЬНАЯ СКОРОСТЬ

МАКСИМАЛЬНА ШВИДКIСТЬ

100% завантаження Вашого пристрою

ЄВРОПЕЙСЬКЕ ОБЛАДНАННЯ

Cучаснi оптоволоконної технології GPON

НОВІ МОЖЛИВОСТІ

Величезна кількість корисної інформації

ОТКРЫТИЕ ГРАНИЦ

ВІДКРИТТЯ КОРДОНІВ

Весь свiт у Вашому розпорядженнi

ВСЕСВIТНЯ ПАВУТИНА

Якщо ви мешкаєте в таких населених пунктах, як смт. Белолуцьк, с. Можнякiвка, с. Павленкове, с. Новобiла, с. Рогове, с. Танюшівка, с. Соснівка, с. Трембачев, с. Березівка.  

Польза

01

КОРИСНА IНФОРМАЦIЯ

Важко переоцінити значення інтернету в сучасному суспільстві, адже він містить в собі величезну кількість: новин зі всього світу, адреси і телефони різних організацій, інструкції по ремонту техніки, электроники.

Общение

02

СПIЛКУВАННЯ

У глобальній мережі Ви можете спілкуватися, переглядати фільми, слухати музику, грати в ігри або викачувати програмний софт, необхідний Вам для навчання, роботи або хобі і так далі.

Комфорт

03

ОТРИМАННЯ ПОСЛУГ

Все більшу кількість послуг можна отримати прямо по інтернету, серед яких оплата комунальних послуг, виклик таксі, оформлення певних документів, за якими тепер не обов’язково їхати чи стояти в черзі.

ПОКРИТТЯ ІНТЕРНЕТ ПРОВАЙДЕРУ

Луганська область::
фіс обслуговування для фізичних осіб та юридичних осіб смт.Білолуцьк, вул. 1 Травня. д 4.
Графік роботи: понеділок-п’ятниця з 09:00 до 18:00, окрім святкових днів.
смт. Бiлолуцьк, с. Можнякiвка, с. Павленкове, с. Новобiла, с. Рогове, с. Танюшівка, с. Соснівка, с. Трембачеве, с. Березівка.

ТЕХНОЛОГІЇ ДЗЕРКАЛ

Фахівці компанії підключають будинки своїх клієнтів до всесвітньої павутини за допомогою сучасної оптоволоконної технології GPON, що завоювала величезну популярність у сфері цифрових комунікацій.

Основні напрями діяльності ТОВ “КАНТРI МЕДIА”

 

 Європейський сервіс у Вас вдома

Вам варто звернутися в компанію ТОВ “КАНТРI МЕДІА”. Фахівці компанії підключають будинки своїх клієнтів до всесвітньої павутини за допомогою сучасної оптоволоконної технології GPON, що завоювала величезну популярність у сфері цифрових комунікацій. У рамках цієї технології, підключення абонентів відбувається за допомогою стійкого до дії вологи оптоволоконного кабелю, який проводиться безпосередньо в квартиру або приватний будинок. Такий спосіб підключення гарантує високу швидкість з’єднання і його стабільність, на відміну від ADSL технології, при якій на один канал може бути підключені декілька абонентів, що значно знижує швидкість з’єднання, яка і без того відносно невисока.

Для зручності клієнтів, алгоритм підключення до інтернету в компанії ТОВ “КАНТРИ МЕДІА” максимально спрощено. Все, що знадобиться від майбутнього абонента для залишення заявки, це його контактні дані: прізвище, ім’я, по батькові, адреса будинку, який необхідно підключити і номер телефону. Після того, як заявка буде залишена, з Вами зв’яжеться менеджер компанії і детально відповість на усі Ваші запитання.

Підключення – 2000 гривен, є можливість розстрочки оплати на 4 місяці. Ціни на тарифи дуже помірні: 50 Мб – 180 гривен. 100 Мб – 240 гривен. Тарифи безлімітні, відповідно, швидкість з’єднання не буде обмежена провайдером по досягненню певної кількості трафіку.

У ТОВ “КАНТРІ МЕДІА” цінують час своїх клієнтів, тому підключення відбувається протягом одного дня, за наявності оптичної магістралі. Крім того, у будь-який момент ви можете змінити тариф, вартість переходу на тариф з абонентською платою нижче того, що діє – 150 гривен, вище – безкоштовно.

Якщо ж Ви є представником юридичної особи, то в компанії для Вас є індивідуальні умови, які можуть бути окремо обговорені. Поспішайте стати абонентом компанії ТОВ “КАНТРИ МЕДІА”, адже чим швидше Ви це зробите, тим раніше перед Вами відкриються безмежні можливості високошвидкісного інтернету.

Заявка на підключення